Lagny Acısız Epilasyon Cihazı

Ürün Adı Epilasyon Cihazı

epilasyon
Ürün Kodu 0725LAGNY
İğneli Epilasyon Cihazı 13 MHz

Günümüzün iğneli epilasyon cihazları etkin bir uygulama için RF ve Galvanik akımların birleşiminden oluşan Blend sistemini kullanmaktadır. Bunu kısa süreli palsler halinde uygulamaya yarayan Flash sistemi ile de uygulama sırasındaki acıyı azaltması sağlanmaktadır.
Gerek Flash gerekse de Thermoliz modunda seçilen RF gücüne paralel olarak Galvanik akım otomatik olarak ayarlanmakta ve en iyi sonuç için en mükemmel karışım elde edilmektedir.
Bunun yanında epilasyonda en iyi sonucu almak ve acıyı en aza indirmek için en önemli unsurlardan biri de kullanılan frekanstır; yani RF'in saniyedeki titreşim sayısıdır.
Yaygın olarak kullanılmakta olan cihazlarda saniyedeki tekrar sayışı 2 milyon civarında iken 13.56 MHz'de çalışan cihazımızda bu sayı 13 milyon'un üzerinde tekrarlanmakta ve benzerlerine nazaran daha düşük RF güçlerinde, daha az acı ile mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.
Kullanım kolaylığı da ön planda tutulan cihazımızda aydınlatmalı dijital ekranında merkez/salonunuzun adı görüntülenebilmekte; çalışma süresi ve çalışma modu izlenebilmektedir.